Maszyny

Wyważarka CMT-48 VSR BASIC

Wyważarka CMT-48 VSR BASIC

Na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz współpracy z producentami i zakładami regeneracji turbosprężarek, powstała kompaktowa maszyna charakteryzująca się bardzo dużą dokładnością pomiaru i szybkością pracy.

Wyważarka CMT-48 VSR Basic to kompletne centrum umożliwiające przeprowadzenie wszystkich etapów wyważania turbosprężarki.

Wyważarka CMT-48 VSR Basic zbudowana jest w ten sposób, że w jednej obudowie zabudowane są dwa stanowiska: wyważarka do wyważania wirników turbosprężarek wymontowanych z obudowy łożyskowań o nazwie CMT-47 TR Polymer i wyważarka wysokoobrotowa do wyważania kompletnych rdzeni turbosprężarek CMT-48 VSR.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednej maszynie osiągamy kompletne centrum służące do wyważania turbosprężarek.

Prosimy o przesłanie zapytania w zakładce kontakt aby otrzymać szczegółową ofertę handlową.

 

 

 

 

Cechy szczególne

 • Bardzo duża dokładność pomiaru
  Dzięki zastosowaniu technologii polimerowej w budowie korpusu, wibracje zewnętrzne ulegają zmniejszeniu. 
 • Kalibracja twarda
  Technologia polimerowa w budowie korpusu umożliwia zastosowanie kalibracji twardej, co oznacza, że operator maszyny musi wprowadzić jedynie parametry geometryczne wirnika aby rozpocząć proces wyważania.
 • Szybkie i łatwe wymiarowanie wirnika
  Ustalanie płaszczyzn korekcyjnych odbywa się za pomocą liniału laserowego. Ogranicza to błędy operatora maszyny w wyniku użycia liniału do pomiaru odległości pomiędzy płaszczyznami korekcyjnymi. 
 • Automatyczne pozycjonowanie wirnika
  Dzięki silnikowi serwo możliwe jest automatyczne pozycjonowanie wirnika w celu korekcji masy. W efekcie obsługa maszyny jest łatwiejsza, szybsza i bardziej przyjazna dla użytkowników.
 • System adapterów
  CIMAT opracował wydajny system adapterów do maszyn VSR, w oparciu o konfigurację tulej i tarcz - tarcza łączy korpus turbosprężarki z wyważarką, a tuleja napędza wirnik sprężonym powietrzem. Innowacyjne rozwiązanie CIMAT zapewnia oszczędność energii, co przekłada się na oszczędność kosztów. Dzięki innowacyjnemu systemowi adapterów CIMAT, 10 tarcz i 10 tulej odpowiada 100 tradycyjnym konfiguracjom adapterów. Ponadto, każda tarcza i tuleja są uniwersalne i pasują do wielu łożyskowań i kół turbiny - czyli mniej adapterów może działać z większą liczbą turbosprężarek. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Państwa firmie zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

adres

Osoby zainteresowane ze skorzystania z naszych punktów diagnostyczno-serwisowych prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pod numerem telefonu:
tel. 518 518 740 - po godz. 15.00